Tekstiilkardinate valmistamine

KÜLG- & TÜLLKARDINAD

Kõige ajatumad aknakatted, mille valmistamiseks on võimalik kasutada väga laia valikut erinevaid kardinakangaid. Külg- ja päevakardinaid võib paigaldada nii koos kui ka eraldi ning luua nende abil ruumis imekauns ja hubane tulemus.

720F95CC-66C8-4627-89B8-4200B5FD727B_1_201_a

Külg- ja päevakardinate abil on võimalik luua ruumi nii selgust kui ka hubasust ja pehmust ning saavutada samas ka soovitud praktiline funktsionaalsus, pakkudes kaitset võõraste pilkude eest ning reguleerides valgust, temperatuuri ja ka akustikat.

9EC1CA23-F9F5-4B61-AA49-FCCA11F9F832

Selliste kardinate õmblemiseks ning üles riputamiseks on mitmeid stiile, võimalusi ja tehnikaid, meie kardinadisainerid on abiks just teile sobiva lahenduse leidmisel.

ADE248AF-59DA-4093-A6F3-4B342BD6796E_1_201_a

PANEELKARDINAD

Kaunid, lihtsad ja sirged kardinad, mida valmistatakse nii õhukesest kui ka paksemast kangast kahe- ja mitmerealisele süsteemile. Süsteem on väga lihtsasti kasutatav, võimaldades paneele liigutada akna ette ning üksteise taha akna eest kõrvale. Paneelkardinatega on võimalik lisaks akende kaunistamisele ja katmisele ka ruumi jaotada, tehes tekstiilpaneelist vaheseinu.

Paneelkardinad HarmTex

Paneelkandinat kasutatakse nii kodus kui ka avalikes ruumides. Võrreldes külg- ja tüllkardinaga on paneelkardin ruumilisem ja korrektsem.

ROOMAKARDINAD

Pehme langeva voldiga tekstiilkardinad, mida valmistatakse erinevatele süsteemidele. Süsteemi abiga saab kardina jaotada ühtlase paneelina akna ette ning voltida pehmete või rangete voltidega akna eest üles. Roomakardinaid valmistatakse nii õhukesest kui ka paksemast kangast – tähtis on, et kangas end hästi voldiks. Roomakardinaid saab juhtida ka motoriseeritult – pakume süsteeme Somfy mootoriga.

Roomakardin

Roomakardinad sobivad hästi nii kodu kui ka avalikesse ruumidesse, kus soovitakse hoida minimalistlikku joont. Roomakardinaid eelistatakse lastetoas ja köögis iseseisvate aknakatetena ning elu- ja magamistoas pimendava kattena teistele kardinatele lisaks. Mõlemal juhul on jällegi võimalik saavutada väga ilus ja hubane tulemus.

IMG_2611

Oma funktsionaalsuselt sarnanevad roomakardinad kõige enam ruloodega, ent erinevalt ruloost annab roomakardin toale rohkem pehmust ja hubasust.

TEKSTIILKARDINAD ÕUE

Õue tekstiilkardinad on ka Eesti kliimas kevadest sügiseni laialt kasutuses, nii terassidel kui ka muudel õuealadel loomaks ilu ja hubasust ning kaitsmaks putukate, päikese ja kuuma eest. Õue sobivad nii külg- ja päevakardinad, paneelkardinad kui ka muud, oluline on aga kasutada välitingimustesse sobivaid tekstiile.

Õuekardinad HarmTex

VOODIKATE
VOODIKATTED

Oluline aksessuaar, mis kaitseb voodit ja voodipesu ning pakub ilu, korrektsust, hubasust ja pehmust magamistuppa. Meie õmblejad valmistavad nii tepitud kui kanditud, õhukesi kui ka vatiiniga erimõõdus voodikatteid laias valikus tekstiilidest.

DEKORATIIVPADJAD

Patjade abil on võimalik anda viimane lihv ruumile, luua nii kodus kui ka avalikus ruumis pehmust ja hubasust ning miks mitte ka värvikirevust. Samuti on padjad hea viis ruumi ilme värskendamiseks. Valmistame patju erinevast tekstiilist, erineva suuruse ja stiiliga.

Dekoratiivpadjad HarmTex

Võta meiega ühendust ja oleme meelsasti Sulle ruumide sisustamisel abiks!

Saada oma soovidega e-kiri info@harmtex.ee või helista telefonil  5199 99 94.