Tekstiilkardinate valmistamine

KÜLG- & TÜLLKARDINAD

Kõige ajatumad aknakatted, mida võib õmmelda erinevatest kardina-tekstiilidest. Külg- ja tüllkardinat saab mõlemat paigaldada akna ette nii koos kui ka eraldi. Kõikide variantide puhul on võimalik saavutada maksimaalselt kaunis ja hubane tulemus.

720F95CC-66C8-4627-89B8-4200B5FD727B_1_201_aEnamasti valitakse külg- ja tüllkardinad, kui soovitakse ruumi luua hubasust ja pehmust või saavutada soovitud praktilist funktsionaalsust: nt varjata võõraste pilkude eest või reguleerida ruumis akustikat, temperatuuri, valgust.

9EC1CA23-F9F5-4B61-AA49-FCCA11F9F832

Sellise kardina õmblemiseks ja üles riputamiseks on mitmeid stiile, võimalusi kui ka tehnikaid.

ADE248AF-59DA-4093-A6F3-4B342BD6796E_1_201_a

PANEELKARDINAD

Kaunid, lihtsad ja sirged kardinad, mida õmmeldakse nii õhukesest kui ka paksemast kangast kahe- kuni mitmerealisele süsteemile. Süsteem on väga lihtsasti kasutatav ning võimaldab liigutada paneelid akna ette ja akna eest kõrvale üksteise taha. Paneelkardinatega saab katta ja kaunistada aknaid ning saab ka ruumi jaotada, tehes tekstiilpaneelist vaheseinu.

Paneelkardinad HarmTex

Paneelkardinad HarmTex

Paneelkandinat kasutatakse nii kodus kui ka avalikes ruumides. Võrreldes külg- ja tüllkardinaga on paneelkardin ruumilisem ja korrektsem.

ROOMAKARDINAD

Pehme voldiga tekstiilkardinad, mida valmistatakse erinevatele süsteemidele. Süsteemi abiga saab kardina jaotada ühtlase paneelina akna ette kui ka voltida pehmete või rangete voltidega akna eest suunaga üles. Roomakardinaid valmistatakse nii õhukesest kui ka paksemast kangast – tähtis on, et kangas end hästi voldiks. Roomakardinaid saab samuti Somfy mootoriga.

RoomakardinRoomakardinad sobivad hästi nii kodu kui ka avalikesse ruumidesse, kus soovitakse saavutada minimalistlikkust. Enamasti tellivad kliendid roomakardinaid lastetuppa ja kööki iseseisvana ning elu- ja magamistuppa pimendava kattena teiseks kardinaks. Nii ühel kui teisel juhul on võimalik saavutada jällegi maksimaalne ilus ja hubane tulemus.

IMG_2611

Oma funktsionaalsuselt sarnanevad roomakardinad kõige enam ruloodega, aga erinevalt ruloost, annab roomakardin toale rohkem pehmust ja hubasust.

TEKSTIILKARDINAD ÕUE

Kardinad on ka Eesti kliimas kevadest sügiseni laialt kasutuses, neid valmistatakse nii terassidele kui ka muudele õuealadele ilu ja hubasuse loomiseks kui ka putukate, päikese või kuuma eest kaitseks. Õue võib valmistada erinevat tüüpi kardinaid alates külg- ja tüllkardinatest kuini paneelkardinateni. Valmistamise juures on oluline kasutada õuetingimustele sobivaid tekstiile.

Õuekardinad HarmTex

Õuekardinad HarmTex

VOODIKATE
VOODIKATTED

Oluline aksessuaar, mis kaitseb voodit ja voodipesu ning pakub ilu, korrektsust, hubasust ja pehmust magamistuppa. Meie õmblejad on valmis valmistama erinevast tekstiilist sobivas mõõdus nii tepitud kui ka kanditud nii vatiiniga kui ka õhemaid voodikatteid.

DEKORATIIVPADJAD

Patjade abil on võimalik luua oma koju või avalikku ruumi hubasust ja pehmust või, miks mitte ka värvikirevust. Patju on võimalik valmistada erineva stiili, tekstiili ja suurusega.

Dekoratiivpadjad HarmTex

Dekoratiivpadjad HarmTex

Võta meiega ühendust ja oleme meelsasti Sulle ruumide sisustamisel abiks!

Saada oma soovidega e-kiri info@harmtex.ee või helista telefonil  5199 99 94.