Tooted

Meie salongist on võimalik tellida eri mõõdus ja sobiva tekstiiliga kardinaid, lisaks pakume suures valikus kardinakangaid ja riputussüsteeme.

KÜLG- & TÜLLKARDINAD

Kõige ajatumad aknakatted, mida võib õmmelda erinevatest kardina-tekstiilidest. Külg- ja tüllkardinat saab mõlemat paigaldada akna ette nii koos kui ka eraldi. Kõikide variantide puhul on võimalik saavutada maksimaalselt kaunis ja hubane tulemus.

Enamasti valitakse külg- ja tüllkardinad, kui soovitakse ruumi luua hubasust ja pehmust või saavutada soovitud praktilist funktsionaalsust: nt varjata võõraste pilkude eest või reguleerida ruumis akustikat, temperatuuri, valgust.
Enamasti valitakse külg- ja tüllkardinad, kui soovitakse ruumi luua hubasust ja pehmust või saavutada soovitud praktilist funktsionaalsust: nt varjata võõraste pilkude eest või reguleerida ruumis akustikat, temperatuuri, valgust.

Sellise kardina õmblemiseks ja üles riputamiseks on mitmeid stiile, võimalusi kui ka tehnikaid.

Sellise kardina õmblemiseks ja üles riputamiseks on mitmeid stiile, võimalusi kui ka tehnikaid.
PANEELKARDINAD

Paneelkardinad HarmTex

Kaunid, lihtsad ja sirged kardinad, mida õmmeldakse nii õhukesest kui ka paksemast kangast kahe- kuni mitmerealisele süsteemile. Süsteem on väga lihtsasti kasutatav ning võimaldab liigutada paneelid akna ette ja akna eest kõrvale üksteise taha. Paneelkardinatega saab katta ja kaunistada aknaid ning saab ka ruumi jaotada, tehes tekstiilpaneelist vaheseinu.

ROOMAKARDINAD

Pehme voldiga tekstiilkardinad, mida valmistatakse erinevatele süsteemidele. Süsteemi abiga saab kardina jaotada ühtlase paneelina akna ette kui ka voltida pehmete või rangete voltidega akna eest suunaga üles. Roomakardinaid valmistatakse nii õhukesest kui ka paksemast kangast – tähtis on, et kangas end hästi voldiks. Roomakardinaid saab samuti Somfy mootoriga.

HarmTex kardinad/ Vannituba Pärnus:

HarmTex kardinad/ Vannituba Pärnus

TEKSTIILKARDINAD ÕUE

Kardinad on ka Eesti kliimas kevadest sügiseni laialt kasutuses, neid valmistatakse nii terassidele kui ka muudele õuealadele ilu ja hubasuse loomiseks kui ka putukate, päikese või kuuma eest kaitseks. Õue võib valmistada erinevat tüüpi kardinaid alates külg- ja tüllkardinatest kuni paneelkardinateni. Valmistamise juures on oluline kasutada õuetingimustele sobivaid tekstiile.

VOLDIKKARDINAD EHK PLISEERKARDINAD

Meie salongist on võimalik tellida erimõõdus ja sobiva tekstiiliga voldikkardinaid. Tootevalikus olevatest tekstiilidest on võimalik valida voldikkardina materjaliks nii läbipaistvaid kui ka pimendavaid tekstiile. Samuti on võimalik valida ka voldikkardina profiili värvi.

Voldikkardinad HarmTex

Voldikkardinad HarmTex

ERITELLITAVAD RULOOD

Meie salongist on võimalik tellida erimõõdulisi ja sobiva tekstiiliga ruloosid. Tootevalikus olevatest tekstiilidest on võimalik valida ruloo materjaliks nii läbipaistvaid, screene kui ka pimendavaid tekstiile. Samuti on võimalik valida ka ruloo süsteemi värvust.

Ruloo

Ruloo

Ruloo

Ruloo

VOODIKATTED

Oluline aksessuaar, mis kaitseb voodit ja voodipesu ning pakub ilu, korrektsust, hubasust ja pehmust magamistuppa. Meie õmblejad on valmis valmistama erinevast tekstiilist sobivas mõõdus nii tepitud kui ka kanditud nii vatiiniga kui ka õhemaid voodikatteid.

DEKORATIIVPADJAD

Patjade abil on võimalik luua oma koju või avalikku ruumi hubasust ja pehmust või, miks mitte ka värvikirevust. Patju on võimalik valmistada erineva stiili, tekstiili ja suurusega.

TEKSTIILKANGAD

Meie salongist leiad suure valiku kardinakanga näidiseid – nii tavalisi kui ka eriotstarbelisi. Kangaste valikust leiab tekstiile, mis võimaldavad reguleerida ruumis nii akustikat, temperatuuri kui ka valgust. Samuti on kangaid, mille tekstiilikoostis lisab turvalisust tulekindluse näol.

Lisaks hängeritile on meie õmblejad valmistanud salongi ka suurepärased erinevate funktsionaalsustega aknakatete näidised. Kõikide näidiste valmistamisel on kasutatud meie salongis pakutavaid kangaid.

8508E790-4037-43EF-B156-C59B1A8D3CED_1_201_a
RIPUTUSSÜSTEEMID

Meie salongist leiad ka suure valiku erineva funktsionaalsuse ja iluga riputussüsteeme.

Siinid &  Kardinapuud HarmTex salongis

Siinid & Kardinapuud HarmTex salongis