Tooted

HarmTex kardinasalongist on võimalik tellida erimõõdus ja sobiva tekstiiliga kardinaid, lisaks pakume suures valikus kardinakangaid ja riputussüsteeme.

KÜLG- & TÜLLKARDINAD

Kõige ajatumad aknakatted, mille valmistamiseks on võimalik kasutada väga laia valikut erinevaid kardinakangaid. Külg- ja päevakardinaid võib paigaldada nii koos kui ka eraldi ning luua nende abil ruumis imekauns ja hubane tulemus.

Külg- ja päevakardinate abil on võimalik luua ruumi nii selgust kui ka hubasust ja pehmust ning saavutada samas ka soovitud praktiline funktsionaalsus, pakkudes kaitset võõraste pilkude eest ning reguleerides valgust, temperatuuri ja ka akustikat.

Sellise kardina õmblemiseks ja üles riputamiseks on mitmeid stiile, võimalusi kui ka tehnikaid.

Selliste kardinate õmblemiseks ning üles riputamiseks on mitmeid stiile, võimalusi ja tehnikaid, meie kardinadisainerid on teil abiks just teile sobiva lahenduse leidmisel.

PANEELKARDINAD

Kaunid, lihtsad ja sirged kardinad, mida valmistatakse nii õhukesest kui ka paksemast kangast kahe- ja mitmerealisele süsteemile. Süsteem on väga lihtsasti kasutatav, võimaldades paneele liigutada akna ette ning üksteise taha akna eest kõrvale. Paneelkardinatega on võimalik lisaks akende kaunistamisele ja katmisele ka ruumi jaotada, tehes tekstiilpaneelist vaheseinu. Paneelkandinat kasutatakse nii kodus kui ka avalikes ruumides. Võrreldes külg- ja tüllkardinaga on paneelkardin ruumilisem ja korrektsem.

ROOMAKARDINAD

Pehme langeva voldiga tekstiilkardinad, mida valmistatakse erinevatele süsteemidele. Süsteemi abiga saab kardina jaotada ühtlase paneelina akna ette ning voltida pehmete või rangete voltidega akna eest üles. Roomakardinaid valmistatakse nii õhukesest kui ka paksemast kangast – tähtis on, et kangas end hästi voldiks. Roomakardinaid saab juhtida ka motoriseeritult – pakume süsteeme Somfy mootoriga.

Roomakardinad sobivad hästi nii kodu kui ka avalikesse ruumidesse, kus soovitakse hoida minimalistlikku joont. Roomakardinaid eelistatakse lastetoas ja köögis iseseisvate aknakatetena ning elu- ja magamistoas pimendava kattena teistele kardinatele lisaks. Mõlemal juhul on jällegi võimalik saavutada väga ilus ja hubane tulemus.

Oma funktsionaalsuselt sarnanevad roomakardinad kõige enam ruloodega, ent erinevalt ruloost annab roomakardin toale rohkem pehmust ja hubasust.

HarmTex kardinad/ Vannituba Pärnus:

TEKSTIILKARDINAD ÕUE

Õue tekstiilkardinad on ka Eesti kliimas kevadest sügiseni laialt kasutuses, nii terassidel kui ka muudel õuealadel loomaks ilu ja hubasust ning kaitsmaks putukate, päikese ja kuuma eest. Õue sobivad nii külg- ja päevakardinad, paneelkardinad kui ka muud, oluline on aga kasutada välitingimustesse sobivaid tekstiile.

VOLDIKKARDINAD EHK PLISEERKARDINAD

Meie salongist on võimalik tellida erimõõdus ja sobiva tekstiiliga voldikkardinaid. Tootevalikus olevatest tekstiilidest on võimalik valida voldikkardina materjaliks nii läbipaistvaid kui ka pimendavaid tekstiile. Samuti on võimalik valida ka voldikkardina profiili värvi.

ERITELLITAVAD RULOOD

Meie salongist on võimalik tellida erimõõdulisi ja sobiva tekstiiliga ruloosid. Tootevalikus olevatest tekstiilidest on võimalik valida ruloo materjaliks nii läbipaistvaid, screene kui ka pimendavaid tekstiile. Samuti on võimalik valida ka ruloo süsteemi värvust.

Ruloo

Ruloo

Ruloo

VOODIKATTED

Oluline aksessuaar, mis kaitseb voodit ja voodipesu ning pakub ilu, korrektsust, hubasust ja pehmust magamistuppa. Meie õmblejad valmistavad nii tepitud kui kanditud, õhukesi kui ka vatiiniga erimõõdus voodikatteid laias valikus tekstiilidest.

DEKORATIIVPADJAD

Patjade abil on võimalik anda viimane lihv ruumile, luua nii kodus kui ka avalikus ruumis pehmust ja hubasust ning miks mitte ka värvikirevust. Samuti on padjad hea viis ruumi ilme värskendamiseks. Valmistame patju erinevast tekstiilist, erineva suuruse ja stiiliga.

TEKSTIILKANGAD

Meie salongist leiad suure valiku kardinakanga näidiseid – nii tavalisi kui ka eriotstarbelisi. Kangaste valikust leiab tekstiile, mis võimaldavad reguleerida ruumis nii akustikat, temperatuuri kui ka valgust. Samuti on kangaid, mille tekstiilikoostis lisab turvalisust tulekindluse näol.

Lisaks hängeritile on meie õmblejad valmistanud salongi ka suurepärased erinevate funktsionaalsustega aknakatete näidised. Kõikide näidiste valmistamisel on kasutatud meie salongis pakutavaid kangaid.

8508E790-4037-43EF-B156-C59B1A8D3CED_1_201_a
RIPUTUSSÜSTEEMID

Meie salongist leiad ka suure valiku erineva funktsionaalsuse ja iluga riputussüsteeme.

Siinid &  Kardinapuud HarmTex salongis

Siinid & Kardinapuud HarmTex salongis