KUTSU KARDINABUSS KÜLLA!

HarmTexi liikuv kardinasalong

Kodu sisustamise üks ilusamaid ja võibolla ka keerukamaid teemasid on aknakatete valimine. Võimalusi on palju ja väga raske on otsustada. Palju lihtsam oleks, kui professionaal tuleks koju ja aitaks need otsused ära teha. Veel parem, kui tal oleks kaasas ka kõik näidised, mis kardinasalongis saadaval, et reaalses interjööris sobivust testida.

See polegi enam pelgalt unistus, sest HarmTex kardinasalongil on nüüd olemas spetsiaalne kardinabuss, mille saab tellida oma koju, ükskõik, millises Eesti nurgas see ka poleks. Kardinabussi mõte on pakkuda aknakatete täisteenus algusest lõpuni, mõõtmisest kuni paigaldamiseni välja. Tellija ei pea kordagi päris salongi külastama.

HarmTexi eestvedaja Kadi Härma sõnul on uudne teenus ilusti tööle läinud, kliendid on rahul, sest bussis on olemas 100% sama valik näidiseid kõigist lahendustest, mida ka salongis pakutakse.

Vaata meie kardinabussi videotutvustust, mille tegi kinnisvaramaakler Jana Kivi!

Kuidas kardinabuss koju tellida?

Kardinabussi tellimine on väga kerge ja mugav – lihtsalt helista või kirjuta meile ning lepime kokku Sulle sobiva külastuse aja.

Seejärel tuleb Meie kardinadisainer bussiga kohale, tutvustab meie kvaliteetkangaid ning uurib, millist funktsiooni aknakate peab täitma, kuhu akna ette see läheb, ning kas soovitakse kardinatega lihtsalt õdusust luua või on oluline ka näiteks pimendav efekt.

Kui eesmärgid selged, aitab meie disainer Sul välja valida  võimalikud aknakatete tüübid ja kangavariandid, mille sobivust katsetatakse üheskoos juba reaalses interjööris – Sinu kodus.

Kui oled valikuga rahul, läheb tellimus töösse ja saad peagi oma koju kaunid, praktilised ja vastupidavad ning just Sinu ruumiga sobituvad kardinad. 

HarmTexi kogenud spetsialistid oskavad nõu anda ka muudes sisustusküsimustes, sest tegemist on oma ala õppinud ja suuri kogemusi omavate professionaalidega.

Kardinabussi teenus on tellija jaoks väga mugav ja aega säästev lahendus, aga kindlasti ka kontaktivabale ajastule kohane, et kodu sisustamine pandeemiapuhangu tõttu seisma ei jääks. 

Kuula ja vaata HarmTexi disainerite Raadio Elmarile antud intervjuud siin:

Loe HarmTex kardinabussist rohkem ka ajakirjast INkodu!

Säästa oma aega ja telli ratastel kardinasalong oma koju või kontorisse!

HELISTA JA LEPI KODUKÜLASTUS KOKKU!  

Tel: +372 53433480 

Valik HarmTex kvaliteetkangaid

INTERVJUU: Kadi Härma -“Kliendid on meie kardinabussi teenuse väga hästi vastu võtnud! Meie kardinadisainerid on väga põhjalikud ja sõbralikud ning oskavad igale kliendile õige ja kvaliteetse lahenduse leida.”

Kadi Härma, mis teenus on kardinabuss ja kellele on see mõeldud?

Pakume seda teenust kliendile, kes soovib kardinad tellida ühe kohtumise raames. Tavapäraselt tuleb klient salongi (1-2 korda) ning lisaks kohtutakse objektil ehk siis kliendi kodus või kontoris, et veelkord näidised üle vaadata.

Oleme ehitanud bussi sisse salongi, mis dubleerib oma tootevaliku ja näidistega 100% tavalist salongi. Pakume teenust üle Eesti, lisaks ka Soomes. Kardinabussi konsultatsiooniaja järjekord on hetkel 1-2 nädalat.

Kuidas on teenus klientide poolt vastu võetud?

Teenus on klientide poolt väga hästi vastuvõetud. Kardinabussi teenus on kiire, mugav ja kompaktne. Klient saab oma lahenduse mugavalt kodus välja valia ning ühe kohtumisega  tellimuse lukku panna ja muude teemadega oma elus rahulikult edasi liikuda.

Kliendid on teie kardinadisaineritega alati väga rahule jäänud. Millest see tuleb?

Meie klientide tagasiside on, et meie disainerid on tavakardinapoodide teenindajatest põhjalikumad, hoolivamad ja suhtlevad klientidega algusest lõpuni. Võtame iga kliendi jaoks alati piisavalt aega, et pühenduda algusest lõpuni. Meie jaoks on oluline, et klient jääks lõpptulemusega rahule.

Mida peab inimene tegema, kui soovib kardinabussi endale koju tellida?

See on väga lihtne – tuleb meile helistada või kirjutada ning broneerimegi aja.

Millised jõulukampaaniad on HarmTexil sel aastal plaanis?

Detsembrikuus on meil suur valik tooteid kuni 20% soodsamalt!

Millised on selle aasta trendikad jõuluvärvid?

Igal kodul on oma jõuluvärv. Oluline, et värvid oleksid omavahel kooskõlas, siis on tulemus alati maitsekas ja moodne.

Kadi Härma HarmTex

Soovid oma kodu või töökoha ilmet värskendada?

Telli kohale HarmTexi kardinabuss!

Kirjuta või helista meile ja lepime kokku esmase konsultatsiooni!