Sinu soovid inspireerivad meid.

Oleme oma klientide vajaduste ja soovide täitmisele ning ilu ja hubasuse loomisele pühendunud tekstiili- ja sisekujundusekspertide meeskond.
Kadi Härma

Kadi Härma

HarmTex Design OÜ tegevjuht

“HarmTex kardinasalong sai alguse 2017. aastal, kui teostasin oma ammuse unistuse ning ühildasin oma hobi tööga. Minu eesmärgiks on pakkuda oma klientidele parimat – nii toodete kvaliteedi ja valmistamiskiiruse osas kui ka tervikliku ja professionaalse kõrvaltpilgu osas ruumi interjöörile. Pakume nii äri- kui eraklientidele ruumide dekoreerimise teenust alates tekstiiltoodete disainist, sh kangaste valikust kuni õmblemise ning lõpp-paigalduseni välja.”
Mariliis Aaspalu

Mariliis Aaspalu

Müügikonsultant-disainer, Pärnu salong

“Iga kliendi soovid ning vajadused on unikaalsed ning siiras rõõm on abistada meie kliente kardinate valimisel. Õigete kangaste ning värvidega on võimalik muuta kogu kodu meeleolu ning luua ühtne tervik. Tihtipeale ei pöörata kardinatele ja muudele aknakatetele suuremat tähelepanu, kuid kvaliteetsed kardinad annavad ruumile sära ja ilu – seetõttu tasub kardinatesse investeerida.”
Gea Grents

Gea Grents

Disainer, Pärnu salong

“Viie aastane töökogemus sisekujundajana on andnud mulle teadmise, et õige kardinalahendus omab imelist võimet siduda kogu ruum üheks harmooniliseks tervikuks!”
Kärolin Luhasoo

Kärolin Luhasoo

Müügikonsultant-disainer, Tallinna salong

“Õige kardinalahendusega saab lihtsalt ruumi dekoreerida, tuues sinna värve ja kontraste. Minu päeva teevad rõõmsaks õnnestunud lahendused ja õnnelikud kliendid.”

Liisi Saak

Liisi Saak

Müügikonsultant-disainer, Tallinna salong

“Sisekujundusega kooskõlas olevad kardinad aitavad ka väga mitmekesise interjööri harmoneeruvalt ühtseks siduda, mistõttu ei tasu kardinate mõju ruumi ilmele ja tervikpildi loomisele alahinnata. Minu kireks on just tekstiilide maalim ning tunnen suurt põnevust klientide aitamisel parimate kardinalahenduste leidmiseks igasse ruumi.”