Sinu soovid inspireerivad meid.

Oleme oma klientide vajaduste ja soovide täitmisele ning ilu ja hubasuse loomisele pühendunud tekstiili- ja sisekujundusekspertide meeskond.

Väärtustame mitte ainult ilu ja hubasust, vaid ka praktilisust ja funktsionaalsust.

Meie kardinasalongist leiad suure valiku tekstiile, mis võimaldavad reguleerida ruumis nii akustikat, temperatuuri kui ka valgust. Samuti on kangaid, mille tekstiilikoostis lisab turvalisust tulekindluse näol. Lisaks kardinatele pakume ka muid kokkusobivaid sisustustekstiile.

HarmTex kardinasalongides saab näha kõigi toodete näidiseid ning koos meie kardinadisaineritega oma kodu või kontori  jaoks parimaid lahendusi välja valida.

Meie lugu

HarmTex salong sai alguse 2017. aastal, kui ettevõtte asutaja Kadi Härma teostas oma ammuse unistuse ning ühildas oma hobi tööga. Tänaseks on HarmTexíst saanud pereettevõte.

Meie sooviks on vabastada kliendid ruumide sisustamisega kaasnevatest muredest ning pakkuda neile lahendusi, mis on ajasäästlikud, mugavad ja kvaliteetsed. Väärtustame oma töös kliendikesksust, tähtaegadest kinnipidamist ja materjalide ning töö kvaliteeti.

HarmTex visiooniks on olla oma kardinate, voodikatete, dekoratiivpatjade ja riputussüsteemidega Eesti armastatuimaks sisekujunduse partneriks nii äri- kui eraklientidele. Meie unistuseks on luua hubasust ja ilu igas Eestimaa kaunis hoones.

Kuidas me töötame?

Väärtustame oma töös kliendikesksust, tähtaegadest kinnipidamist ja materjalide ning töö kvaliteeti. Personaalne lähenemine iga kliendi soovide ja vajaduste mõistmiseks ning täitmiseks on meie jaoks äärmiselt oluline. Selleks, et rahuldada ka kõige nõudlikumaid soove, teeme koostööd erinevate sisekujundajatega.

Kliendi vajaduste väljaselgitamine

Läheneme igale kliendile ja tema vajaduste ning soovide välja selgitamisele personaalselt. Iga ruum oma valguse, värvide ja sisekujunduselementidega on unikaalne, nii on unikaalne ka iga kliendi jaoks sobiv lahendus.

Kangaste valik ja disain

Vahel ei tule hea mõtet, kuidas oma kodu või hoopiski avalik ruum tekstiiliga kujundada. Meie  kogenud kardinadisainerid aitavad Sul valida just Sinu ruumidesse sobiva värvilahenduse, tekstuuri ja õigete mõõtudega kangad ning pakuvad välja parima disainilahenduse, mis arvestab ruumi üldist konteksti, valguse langemist ning värvide kombinatsiooni.

Õmblemine ja paigaldus

Kui sobivad kangad ja disain on välja valitud, sobivad mõõdud paika pandud ning vajalikud riputussüsteemid välja valitud, asuvad kliendi soove ja unistusi ellu viima meie suurepärased õmblejad ning paigaldusmeistrid. Nii on võimalik kliendil saada meilt täislahendust, alates kangaste valikust kuni õmblemise ja paigaldamiseni.

Kerli Linna soovitab:

“Tellisime uude koju 4 aknale tülli ning külgkardinad. Harmtex kardinasalongi teenindus oli ikka supper! Nii tore on kui tegija tõesti kaasa mõtleb, et leida just see kõige parem ja sobivam lahendus. Kiidan ja soovitan julgelt!”

Kati Rahnel soovitab:

 “Kiire, professionaalne teenindus. Maitsekalt sisustatud, avar ja hubane salong. Lai valik siine ja kangaid kardinatele. Kadi on sõbralik ja teeb enda poolt kõik, et leiaksid sobivad kardinad. Tõeline pärl Pärnu sisustuskaupade turul. Soovitan soojalt!”

"Väga hea kvaliteet, suurepärane teenindus!"

Liis Karpov/HamTex kardinad/ Korter Pärnu linnas

"Super suur aitäh kaunite kardinate eest. Väga rahul!!"

HarmTex kardinad/ Korter Tartu linnas/ klient Kadri Kruusmägi 

"Väga rahul. Teavad mida teevad ja teevad hästi. Soovitan!"

HarmTex kardinad/ Korter Pärnu linnas/ klient Kristiine Rondo 

Erika Nuuma soovitab:

 “Suur tänu ilusate kardinate eest HarmTex kardinasalongi nobenäppudele! Meeldiv koostöö ja hea kanga valik.”

Klientide rahulolu innustab meid

Klientide rahuolu on meie jaoks väga tähtis, seepärast anname endast kõik, et tulemus saaks suurepärane ja rõõmustaks silmi ka aastate pärast. Paljud kliendid on seda märganud ning kasutavad meie teenuseid ikka ja jälle, soovitades meid ka oma sõpradele ja kolleegidele.

Kirjuta meile, kui vajad abi ruumide sisustamisel!