Pakume voldikkardinaid Sinu soovitud mõõdus ja materjalis

Valmistame nii läbikumavatest, poolpimendavatest kui ka pimendavatest tekstiilmaterjalidest voldikkardinaid. Materjalide värvivalik on pastelsetest ja naturaalsetest toonidest värvikirevate ja kirjudeni, luues võimaluse disainida erinevaid ja omanäolisi interjööre.

Siin on mõned näited HarmTex salongi poolpimendavate volikkardinate materjalidest.

:

Lihtne kangas

Mõlemalt küljelt ühte värvi matt-kangaga. Sõltuvalt värvitoonist peegeldavad need tagasi kuni 57% UV kiirgust.

Meekärje-nimeline kangas

Kahepoolne, välisküljelt jääb näha pehme valge pind, sisemine külg värviline ja matt. Kärjeline struktuur aitab reguleerida ruumi temperatuuri: kärgedes paiknev õhk on hea soojusisolaator. Sellisel kardinal ei ole vertikaalseid nööre ega auguridasid näha ja seepärast sobib see ka ideaalselt pimendavaks kardinaks.

?

Metallik-kangas

Kergelt sätendav, pigem matt kui läikiv, mõlemalt küljelt sama värvi ning peegeldades tagasi kuni 65% UV kiirgust.

Kortsukangas

Näeb välja nagu vahatatud jaapani siidipaber. Olles kõige kergem materjal pakutavate hulgas, peegeldab tagasi siiski kuni 52% UV kiirgust. Sellele kangale pakutakse ka täiendust, mille sisekülg on matt ja väliskülg on töödeldud pärlendavaks. Selline täiendus tõstab materjali UV kiirguse peegeldamisvõimet kuni 60%-ni.

A

Säravate triipudega kangas

Ühelt poolt matt, teiselt poolt sõltuvalt värvitoonist metalse või pärlja läikega. Hästi kerge kangas, kuid sellest hoolimata varjab valgust hästi ja lisaks peegeldab UV kiirgust tagasi kuni 60%.

harmtexi kardinad

Hea teada!

N

Kõige suuremat pimendamisefekti andev kangas on toapoolselt küljelt matt, tagumiselt küljelt valge või sama värvi, ning peegeldab tagasi kuni 75% UV kiirgust.

N

Meekärje-nimeline  kangas on kahepoolne, kanga tagumine külg vooderdatud alumiiniumiga. Kahe kangakihi voltide vahele tekivad meekärje-kujulised õhukambrid.  Alumiiniumtöötlus teeb sellest  hea soojusjuhi ja ka pimendava kardina. 

N

 Kangaste kasutamisel tavapärastes tingimustes kestavad nende kasulikud omadused vähemalt 4 aasta jooksul kõrgena ning ei vähene oluliselt ka peale seda.

Soovid oma kodu või töökoha ilmet värskendada?

 Kirjuta meile ja lepime kokku esmase konsultatsiooni!